Kolmeraudne

Kolmeraudne

Broneeri endale ja oma seltskonnale laud TV3 avalikku otsesaatesse

“Kolmeraudne”!

TV3 Kolmeraudne alustab taas avalike otsesaadetega restoranist Kivi Paber Käärid! Värske hooaeg toob endaga kaasa ka väiksemaid muudatusi – kümne saate asemel lastakse eetrisse kuus saadet. Õhtu pakub Mihkel Raua intrigeerivaid intervjuusid kuumade persoonidega päevakajalistel teemadel, vahetut kogemust kahe tuntud eesti ansambliga, populaarse stand-up koomiku numbrit & turgutavat klaasikest mulisevat. Eeter algab tund aega varem ehk 21:30 ja kestab 1,5 tundi, kuni 23:00.

Sel nädalal Kolmeraudses!

Kolmeraudse poliitdebatis paneb Mihkel Raud vastamisi Eesti taasiseseisvumise arhitekti, mõjuka vasakpoliitiku ja ühiskonnateadlase professor Marju Lauristini SDE-st ning konservatiivse noorpoliitiku ja neopatrioodi Martin Helme EKREst.

 
Tanel Padar astub esimest korda Eesti televaatajate ette oma uue bändiga just hommeõhtuses Kolmeraudses ning annab Mihkel Rauale ka intervjuu.
 
Uue mängufilmi Minu näoga onu/The Man Who Looks Like Me esilinastuselt saabuvad Kolmeraudse otsestuudiosse filmi stsenarist ja režissöör Andres Maimik ning naispeaosatäitja Evelin Võigemast.

*Palume sõnumisse lisada külaliste arvu & broneeringu algusaja.

  • Pilet otsesaatesse 5 €
  • Laua palume reserveerida vähemalt 1h enne salvestuse algust (hiljemalt kell 20.30 ning soovitatavalt varem)
  • Palume toidud ette tellida. Menüüga saate tutvuda siin.
  • Kohad on piiratud!

*Juhul kui soovitud kuupäev on juba välja müüdud siis tasub siiski kirjutada – vahel juhtub, et mõni broneering tühistatakse.

*Mulli eest hoolitseb Eccuson.

OTSESAADETE AJAKAVA:

  • 21/09 kell 21:30 / Tanel Padar
    28/09 kell 21:30 / Go Away Bird
  • 5/10 kell 22:30
  • 12/10 kell 22:30

Please leave this field empty.