Skip to content

Üritused

tulevad üritused:

Kivi Paber Käärid jätkab 2022/23 hooaja VIIMASE & kuuenda etapiga. Jätkuvalt ootame osalema eakaid & vastseid melo-tiime! Teadmistekontrolli viib läbi muusikaviktoriinide kroonimata kuningas Madis Aesma.
Broneeri endale ja oma 4-liikmelisele tiimile laud ürituse kommentaariumis või kpk@kivipaber.ee. Auhinnad paneb välja Kivi Paber Käärid.
Teadmiseks! Laudu on piiratud arv – palun ära jäta registreerimist viimasele minutile.
 
Tead seda tunnet kui playlistis on kordamööda Backstreet Boys ja Slipknot? Või näiteks Celine Dion ja Rotten Sperm? Oled kergelt seiklushimuline aga samas tahaks midagi turvalist ka?
Meie teame, mida sa tunned. ausalt ka.
Samuti teame, et vali rütm on vajalik, et su puusad lahti raputada. Samuti teame, et me ei tea ka tegelikult mitte midagi…
Trummidel: Rainer Meinart (Genka, Yasmyn)
Plaatidel: Andres Uibo (PÜHAMÜRISTUS, Smack My …Mmmbop One More Time)
Algus 22:00
Sisse- ja väljapääs: Tasuta
 
Sõbrad, on põhjust tähistamiseks!
Maikuus saab meie esimene eestikeelne plaat, “Tulede säras” juba 10-aastaseks. Album, millelt leiab sellised hitid nagu “Rubiin”, “Rong”, “Sein oli vahel”, “Viimaks nad kustuvad”, “Punane on päike” ja paljud teised. Et selle märgilise albumi ilmumist väärikalt tähistada, teeme Eestile väikese tiiru peale ja soojendame üles lugusid, mida pole ammu enam mänginud. Lisaks tegime juurde CD plaate, mis juba aastaid on olnud läbimüüdud, ja esmakordselt vormisime albumist ka limiteeritud kassetiversiooni. Loomulikult tuleb müüki ka värskeid särke ja muud kraami. Pange siis aegsasti omale kalendrisse sobivad kuupäevad kirja ja kohtume juba mais!
Piletite eelmüügiinfo ja muud detailid tulevad varsti.
Tuuri toetab Pühaste Õlletehas.
Tuuri viies kontsert toimub Tallinnas, klubis Kivi, Paber, Käärid.
Piletid eelmüügist 13 eur ja koha peal 15 eur.
Ajakava:
22.00 – Uksed
23.00 – DND
Olete kõik väga oodatud!

Mis meil juba toimunud on: