Menüü ja
joogikaart
SUUPISTED
G – gluteenivaba, L – laktoosivaba, V – vegan, K – kaseiinivaba
SUUPISTEVAAGEN (G)
17.90444 päeva laagerdunud Veenmeesteri juust, prosciutto crudo, oliivid, pasteet, näkileib, aprikoosi-laimimoos, melonOLIIVIDE VALIK (G, V)
7.90KÄSITÖÖ KÜÜSLAUGULEIVAD (G, L)
6.90soovi korral saadaval vegan kastmegapasteet seemneleiva ja marineeritud sibulaga (G, L)
8.90FRIIKARTULID* (G, V)
5.50BATAADIFRIIKARTULID* (G, V)
6.50KIMCHI FRIIKARTULID/BATAADIFRIIKARTULID* (G, V)
7.90*Käsitöö kastmed: BBQ majonees, ürdimajonees, sriracha majonees, salsa (G, V) Lisa kaste 1 eurTORTILLAkrõpsud GUACAMOLE JA SALSAGA (G, V)
8.90HUMMUS SEEMNEÕHIKUGA (G, V)
8.90KÄSITÖÖLEIVA- JA SAIAVALIK (G, L)
4.50tume seemneleib, sai, maitsevõiKIIRSOOLAKURGID (G, V)
4.90
KERGED EINED
G – gluteenivaba, L – laktoosivaba, V – vegan, K – kaseiinivaba
SKAGEN (G, L)
12.9krevetid, krutoonid, marineeritud kurk, masago kalamari, hondashi majoneesKARTULISALAT SUITSUSINGIGA (G, L)
7.90maasuitsusink, kartul, värske soolakurk, koorekasteVÄRSKE SALAT SUITSUSE TOFUGA (g, V)
12.90sitsune tofu, roomasalat, kurk, tomat, viinamari, vegan parmesan, vegan Caesari kasteRikkalik lõhevõileib (G)
12.90soolalõhe, suitsulõhemusse, muna, salat, mango, röstiud sai, tartarkaste, must lendkalamariKREEMJAS TOMATIPÜREESUPP KREVETTIDEGA (G, L)/ VEGAN FETA JA PÄIKSEKUIVATATUD TOMATITEGA (g, V)
9.90
pearoad
G – gluteenivaba, L – laktoosivaba, V – vegan, K – kaseiinivaba
AEGLASELT KÜPSENUD LAMBALIHABURGER coleslaw salatiga (G)
16.90käsitöökukkel, rebitud lambaliha, juust, soolakurk, ürdimajonees, coleslaw. Vali kaste: sinihallitusjuustu- või cheddari kaste käsitöökukkel, lambaliha, värske soolakurk, basiilikukasteVEGAN BURGER coleslaw salatiga (G, V)
15.90käsitöö kukkel, Beyond Meat, BBQ majonees, ürdimajonees, vegan juust, tomatKOORENE CHORIZO PASTA (G)
14.90vürtsikas chorizo vorst, päikesekuivatatud tomatid, kappar, parmesan, koor, sriracha kaste, mungoa idudnelja seene raguu lasAnJe (G, V)
13.90seeneraguu, vegan feta-jogurtikaste, vegan parmesan, kirsstomatMISO-GLASUURIGA LÕHE (G, L)
21.90röstitud köögiviljad, sidruni-koorekaste, must lendkalamariANTREKOOT 250g (G, L)
25.90mango ja röstitud paprika salsa. (Liha küpsetusaste: medium)
magus
G – gluteenivaba, L – laktoosivaba, V – vegan, K – kaseiinivaba
JUUSTUKOOK VAARIKA TOORMOOSIGA (G, L)
7.90CHIA-KOOKOSEPUDING (G, V)
6.90mustikakompott, röstitud kookosvaniljejäätis MARJADE ja krõbeda vahvliga (G, L)
6.90
LAStemenüü
G – gluteenivaba, L – laktoosivaba, V – vegan, K – kaseiinivaba
kodune kotlet kartulipüree ja koorekastmega (G, L)
6.5BURGER FRIIKARTULITEGA (G)
7.90koorene tomatipüreesupp krutoonidega (G, V)
4.9VEGE BURGER FRIIKARTULITEGA (G, V)
7.9LAETUD FRIIKAD CHEDDAR-JUUSTUkastmega (G)
5.5KOORENE PASTA JUUSTUGA (G, L)
5.9MARGHERITA PITSASAIAD (G)
5.5Tomatikaste, mozzarella juust, KPK käsitöösaiFRIIKARTULID/BATAADIFRIIKARTULID (G, V)*
4.5*vali kaste: ketšup, ürdimajonees, BBQ majonees (G, V) lisa kaste 1€KRÕBEDAD VAHVLID VALGE ŠOKOLAADI JA TOORMAASIKAMOOSIGA (G, L)
5.5VANILJEJÄÄTIS MARJADE JA VAHVLIGA (G, L)
5.9
joogikaart
Vaat
KPK Hele 4.7% (Eesti) 0.4L
5.5KPK Vaarikas 4.5% (Eesti) 0.4L
6.5KPK Gluten free Session IPA 4.7% (Eesti) 0.4L
6.5Steenbrugge White 5% Witbier (Belgia) 0.5L
6.5Steenbrugge Blond 6.5% Blonde Ale (Belgia) 0.5L
6.5St Louis Kriek 4% Lambic (Belgia) 0.33L
6Pilsner Urquell 4.4% Pilsner (Tšehhi) 0.5L
6.0Hiiumaa Suvetuul 5.2% Saksa Ale (Eesti) 0.5L
6.0
SIIDER & LONGERO
Saku Paljas Õun 4.5% (Eesti) 0.33L
5Nudist Bomber 6% (Eesti) 0.33L
6.5Hartwall Original Long Drink 5.5% (Soome) 0.33L*
5Hartwall Original Peach Ice Tea Long Drink 5.5% (Soome) 0.33L
5Henry Westons Vintage 8.2% (UK) 0.5L
7Henry Westons Vintage 5.2% (UK) 0.5L
6NOEP Erik 5% (Eesti) 0,33L
6.5
ALKOVABA
Tanker õunasiider 0% (Eesti)
5Põhjala Prenzlauer Ø 0.5% Raspberry Sour (Eesti) 0.33L
5Vaarika Nisuõlu (Eesti) 0.33L
5Pühaste Jokker Pale Ale 0.5% (Eesti) 0.33L
5.5Erdinger Witbiter 0.5% Nisuõlu (Saksamaa) 0.33L
5
GLUTEENIVABA
Põhjala Kask 5% Forest Lager (Eesti) 0.44L
6Pühaste Peoleo 6% DDH IPA (Eesti) 0.33L
6Pühaste Simone 4.9% Italian Ilsner (Eesti) 0.33L
6KPK Gluten free IPA 4.7% (Eesti) 0.4L
6.5Ginger Joe 4% Ginger Beer (UK) 0.33L
5
KOHALIK
Saku*
5Põhjala Kosmos 5.5% NE IPA 0.44L
6.5Pühaste Guava Gose 4% Red Ale 0,5L
6Hiiumaa Rugipukk 6.8% Rukki Laager 0,44L
6.5
IMPORT
Liefmans Kriek-Brut 6% Cherry (Belgia) 0.33L
6.5Corona Extra 4.5% Lager (Mehhiko) 0.355L
5
KARASTUSJOOGID
Majalimonaad/ House Lemonade 0.5L / 1L
6 / 11KPK Jäätee 0.5L / 1L
6 / 11Vesi/Water Neptunas 0.33L / 0.7L
3 .5/ 5Mulliga / Mullita // Sparkling / StillMahl / Juice 0.33L / 0.5L
3.5 / 5Õuna / Apelsini / Jõhvika / Ananassi / Multi / Ploomi / Tomati Apple / Orange / Cranberry / Pineapple / Multi / Plum / TomatoVärske mahl / Fresh juice 0.33L
6Apelsini / Greibi / Segu // Orange / Grapefruit / MixedBig Tom vürtsikas tomatimahl 0.25L
5Kombucha Rudy's 0.33L
5.5Mandarin & Yuzu / Vaarikas & Basiilik // Mandarin & Yuzu / Raspberry & BasilCoca-Cola, Coca-Cola Zero, Fanta, Sprite 0.25L
4Fritz Limonaad 0.33L
5Sidrun / Apelsin / Rabarber // Lemon / Orange / RhubarbWostok Limonaad 0.33L
5.5Ploomi-Kardemoni // Plum-CardomomLemonaid+ 0.33L
5.5Passioon // Passion FruitFever Tree 0.2L
3Tonic / Aromatic Tonic / Ginger Ale / Ginger BeerRedBull 0.25L*
4
*Küsi meilt hetke valikut / Ask us about the current selection
KUUMAD JOOGID
Caffe Americano
3Cappuccino
3.5Caffe Latte
4Espresso
2.5Espresso Macchiato
3Ice Caffe Latte
6.5Kakao*
4Matcha Latte*
5.5Orgaaniline lehetee
3.5 / 5
**Piima valikud / Milk options
Lehma-, laktoosivabapiim ning kaerajook // Cow-, lactose free and oatmilk
Viin
Finlandia Vodka
5Peninuki Tuisk
6Moe maitseviin
6
dzinn
- 4cl
Beefeater
5Junimperium*
7Tanquerary Blacurrant
6Peninuki Seaside
7Tarsier Pink
7Knut Hansen 0%
6
Tekiila
- 4cl
COA 100% Agave Silver /Reposado
5.5Olmeca Altos 100% Agave Plato / Reposado
6.5Volcan Blanco
7Volcan Cristalino
8Nucano Mezcal Reposado
8.5
RUMM
- 4cl
Flor de Cana 4
5Flor de Cana 7
5.5Flor de Cana 12
6.5Bumbu
7Ron Santiago Blanca
5
aperitiiv
Campari
5Aperol
5- 8cl
Martini Bianco / Fiero
5Martini Rubino
6
Viski
- 4cl
Four Roses Kentucky Straight Bourbon
5Bulleit Bourbon 10
7Jameson Irish Whiskey
5Jameson Caskmates
5.5Jameson Black Barrel
6Talisker 10
8Deacon Scotch Whiskey
7Nobushi Japanese Whisky
7
konjak
- 4cl
Maxime Trijol VSOP
8
Calvados
- 4cl
Calvados Coquerel Fine
6
Liköör
- 4cl
Jägermeister
5Fernet Branca
5Minttu Peppermint
5Amaretto Disaronno
5Bailey´s Irish Cream
5Kahlua
5Cointreau
5Vana Tallinn
5Peninuki ELIX Aroonia
6.5Peninuki ELIX Astelpaju
6.5Shanky's Irish Liquor
5.5
Veinikaart
Vahuvein
- 16cl/75cl
Calvet Cremant de Bordeaux Brut, Prantsusmaa/France
8/35
Itaalia
Prosecco Valdobbiadene Superiore DOCG Extra Dry Millesimato, Salatin, 100% Glera
37Isottèo Spumante Brut Verdeca Puglia IGP Coppi
40
Prantsusmaa
Fernand Engel Crémant d'Alsace Rosé Brut
45Veuve Duroy Cuvee Prestige Brut Champagne
60
HISPAANIA
Pere Ventura Primer Cava
35Macabeo, Parella Xarel-lo
eesti
Rabarberivahuvein / Sparkling Rhubarb Wine
20/75clNudist Rabarbra
8/35Nudist Rabarbra 0%, 75cl
20
Valge vein
- 16cl/75cl
Cecilia Beretta Pinot Grigio, Delle Venezie DOC, Itaalia, 100% Pinot Grigio
7.5/34Santalba Viña Hermosa,Rioja Alta, Hispaania/Spain
8/35Pfaffl Vom Haus Gruner Veltliner, Niederösterreich / Austria
8/35Greenlife Sauvignon Blanc, Marlborough 12.5%, Uus-Meremaa/New Zealand
8/37
itaalia
Peri Peri Nini Grillo - IGT Terre Siciliane
35
Austria
Pfaffl Vom Haus Riesling, Niederösterreich
35
Saksamaa
Emrich-Schönleber Riesling Trocken, Nahe
37
prantsusmaa
Jean Marc Brocard, Chablis 1er Cru Vau De Vey, Bourgogne
50
Lõuna-aafrika
Spier Seaward Chenin Blanc, Western Cape
37
Roosa vein
- 16cl/75cl
IIdi Di Marzo Perfectly Imperfect Rose,Trabocchi, Itaalia
8/35Merlot, Montepulciano, Sangiovese
prantsusmaa
Rose D`Anjou La Baronniere, Loire
35
punane vein
- 16cl/75cl
Tommasi, Valpolicella, Itaalia/Italy
8/35Corvina, Molinara, RondinellaSpier Seaward, Western Cape, Lõuna Aafrika/South Africa
8/35100% PinotageBediani Semi Sweet Saperavi, Alazani Valley, Gruusia, 100% Saparevi
7.5/34100%Tempranillo
Hispaania
Santalba Vina Hermosa, Rioja, 100% Tempranillo
35Bordón Gran Reserva, Rioja, 100% Tempranillo
50Santalba Ogga, Rioja, 100% Temranillo
70
Itaalia
Coppi Cantonovo, Puglia, 100% Primitivo
45Castellani Riserva, Chianti Classico, 100% Sangiovese
45
Argentiina
El Esteco Malbec, Salta
42
Uus-Meremaa
Saint Clair Family Estate, Marlborough, 100% Pinot Noir
46
Alkoholivaba vein
Itaalia
Barone Montalto Passivento 0, Valge/White
18Barone Montalto Passivento 0, Punane/Red
18
DESSERT
- 6cl
Murimäe Veinikelder Ubinaveina 'ICE', Eesti 13%, Õuna jäävein
6Murimäe Veinikelder VeinAcher, Eesti 12%, Hapukirss
6Peninuki Elix 24 Sea Buckthorn & Lemongrass, Eesti 24%, Astelpaju Sidrunhein
6.5Peninuki Elix 24 Chokeberry & Juniper, Eesti 24%, Aroonia ja kadakamari
6.6
kokteilid
KOKTEILID
APEROL SPRITZ
9Aperol, prosecco, mullivesiHUGO SPRITZ
11Leedriliköör, prosecco, laimimahl, mullivesi, müntRABARBRA SPRITZ
7vein, rabarber, müntSLOE LEMONADE
9Sloe džinn, Fritz sidrunilimonaadGIN TONIC
9Džinn, Indian toonikKPK MOJITO
10Rumm, laimimahl, münt, suhkrusiirup. (Klassikaline/Passion)ORIENTAL COLLINS
10Tarsier Pink džinn, Fever Tree Light toonik, sidrunimahl, vaarikasiirupPASSION MARTINI
11Vanilje viin, prosecco, sidrunimahl, passionisiirupORIENTAL COLLINS
10Tarsier Pink džinn, Light toonik, sidrunimahl, suhkrusiirup, vaarikasiirup
alkoholivaba
RASLIP
7.5ZeroGin, vaarikasiirup, sidrunimahl, mullivesiROSEMARY'S BABY
7.5ZeroGin, Fever Tree Ginger Ale toonik, laimimahlMajalimonaad
6Vaarikassiirup, passionisiirup, tüümian, sidrunimahl, mullivesi
