Skip to content

Üritused

tulevad üritused:

Kivi Paber Käärid jätkab 2022 hooaja neljanda etapiga. Jätkuvalt ootame osalema eakaid & vastseid melo-tiime! Teadmistekontrolli viib läbi muusikaviktoriinide kroonimata kuningas Madis Aesma.
Broneeri endale ja oma 4-liikmelisele tiimile laud ürituse kommentaariumis või kpk@kivipaber.ee. Auhinnad paneb välja Kivi Paber Käärid.
Teadmiseks! Laudu on piiratud arv – palun ära jäta registreerimist viimasele minutile.
 
🔥Kivi Paber Käärid
🔥10.02.2023
Uksed – 22.00
Pilet – 10€
Kas tahate souli-funki-diskorütmis tantsida nii nagu homset poleks?
Kuut Night ehk Marju Maryneli ja Uku Kuudi muusikale pühendatud pidudesari on tagasi ja uues kuues!
Tule lase särtsakal biidil ja säraval helil end kanda ja gruuvi üle Telliskivi khuulima baari tantsupõranda kuni varajaste hommikutundideni!
Kuut Night II ei ole enam kaugeltki mitte niisama pidu, vaid midagi palju enamat!
12. veebruaril, Marju Marynel Kuudi sünniaastapäeval ilmub digitaalkujul kogumik “Marynile / For Maryn”. See eriline üllitis sisaldab erinevate Eesti muusikute kavereid Maryni omaloomingust või tema esitatud paladest. See on tänukummardus suurepärase muusika, hingematvate esituste ja hindamatu panuse eest muusikamaastiku rikastamisesse. Tule ja saa osa kogumiku esimesest kuulamisest enne kui see kodus diivanil mõnuledes või autos raadiost kuulates su kõrvu paitama hakkab!
22:00 – Uksed
22:30 – “Marynile / For Maryn” kogumiku kuulamine
23:15 – 03:00 mängivad parimat valikut muusikalistest galaktikatest neli erinevat DJ-d, kelle nimed avalikustame niipea!
Pilet:
Eelmüük 8€
Kohapeal 10€
See on sära, see on gruuv!
Näeme Kivi Paber Käärides!
 

Mis meil juba toimunud on: