Skip to content

Üritused

tulevad üritused:

Vol. 01 läks väga hästi, sel korral tuleme uuesti ja veel paremini.
 
Mix Tape vol. 02
 
Reeglid jätkuvalt samad, peaesinejad pole ametlikult DJ aga armastavad muusikat.
Tahate kuulata mida mängib tuntud telekokk kodus omletti tehes (Angelica)? Või mis hääl ja biit on tegelikult rahal (Peeter)? Ja Robotid pakuvad kokteile tulevastele ükssarvikutele (Alan)? Kuidas sünnivad ilusaimad maalid (August) ja muidugi, Ken, kes on selline loodusjõud, et tal vist ongi oma gravitatsioon ja ilmselt kuuleme kuidas Aafrikas on läinud.
 
Angelica Üdeküll
Alan Adojaan
August Künnapu
Peeter Koppel
Ken Saan
Tom Lilienthal
 
Uksed 22:00 (muusika mängib juba varem)
Pilet 10.-
 
Oma lemmikuid mängivad inimesed, kes muidu DJ rollis pole. Olgu selleks siis Blur Song 2 või midagi Daft Punkilt, just seda muusikat, mida tegelikult ise kuulavad.
Kas tahaksid teada, mis on playlistis poliitikul, säraval lauljannal, ajakirjanikul ja kuldmunadega reklaamitegijal.
Urmas Oru, Sandra Ashilevi, Raimond Kaljulaid, Helena Karjatse, Indrek Viiderfeld, Juku-Kalle Raid, Tom Lillenthal.
21.00 – 02.00
Pilet: 10.-
DND 20!
Sõbrad, on aeg tähistada meie kahekümnendat juubelit koos teiega!
Esitlusele tulevad kindlasti ka mõned vanemad lood, mida me palju aastaid mänginud enam ei ole. Erikülalisena astub üles Sibyl Vane Pärnust, head sõbrad, kellega DND on juba üle 10 aasta koos lava jaganud. Müügile tulevad ka värsked juubelisärgid. Tõotab tulla üks vägev ja meeleolukas õhtu. Olete kõik oodatud!
Ajakava:
21.00 – uksed
22.00 – Sibyl Vane
23.15 – DND
 
Toomas Vanem Kvarteti kontsert on midagi raskema muusika austajale – nimelt on ta seganud heavy metal rokki blues’i ja elektrilist džäss-rokk fusion’it, mis moodustavad karmi, kuid eriilmelise terviku. Selline muusika vahendab sügavaid emotsioone, mille sekka võib kuulda Idamaade mõjutusi ja muidugi ka džässi.
Kitarrist on koostööd teinud laias ilmas tuntud muusikutega nagu Ritchie Kotzen, Nicko McBrain, Mattias IA Eklundh ja Stuart Hamm. Kontserdil kuuleb, kuidas muusik end publikule avab ja jutustab oma loo läbi temale omase kitarrikäsitluse ja helikeele. Toomasega liituvad tema vanad head tuntud partnerid Henno Kelp bassil, Andrus Lillepea trummidel ja Runno Tamra klahvpillidel.
Aastal 2014 nägi ilmavalgust Toomase debüüt sooloalbum „I“ ning jaanuaris 2022 ilmus uus sooloalbum järjekorranumbriga „II“ mille muusikalisi rännakuid ja maastikke ka kontserdil ette kantakse. Laseme muusikal rääkida enda eest ja kohtumiseni juba kontserdil!
Uksed kell 20.30. Kontsert algab kell 21.
Pilet ukselt 15 EUR
 
LINEUP
20:00 Gentle Ropes (UA)
20:50 Jaguwar (DE)
21:40 Mary Ann Hawkins (FI)
22:30 The Boondocks
23:20 City Dog (UK)
00:10 The Holy (FI)
01:00 Sex Judas feat. Ricky (NO)
 
Piletid: 15 € / 18 €
Festivali- ja PRO passid: https://shop.tmw.ee/
 
Plaadipood World Clinic juubeldab ja toob TMW-l Kivi Paber Käärid lokaalis lavale rivi rocki eri varjundeid meilt ja mujalt!
Sünged sündihelid ja hüpnotiseerivad darkwave rütmid jõuavad lavale Ukraina post-punk bändi Gentle Ropes esituses.
Soome instrumentaalse surfirock kvintett Mary Ann Hawkins, kes enne suvise surfihooaja algust avaldab oma debüütalbumi plaadifirma Svart Records alt.
Tulevikupopi mürasema otsa romantikud, Berliini trio J A G U W A R, kellelt ilmus mullu kuldaväärt album “Gold”.
EMA 2022 aasta rockaalbumi laureaadist The Boondocks oma passiiv-agressiivse kriitikaga kaasaegsele ühiskonnale.
Noor ja vihane City Dog Brightonist – trio, mida tegelikult mingi väga kindla stiilimääratluse alla pressida ei saagi.
Soome hetke üks hinnatumaid alt-rock bände The Holy, mille mõjutusi leiab skaalalt post-pungist Bruce Springsteeni ja Peter Gabrielini.
Šoti legendaarse Optimo leibli alt loomingit väljastav Norra Sex Judas feat. Ricky, segu disko-, post-pungist, elektroonikast, funkist ja afrobiidist.
 
Alates 2009. aastast Tallinnas toimuv muusika ja linnakultuuri festival Tallinn Music Week toimub sel aastal kahes linnas ja meie pealinna ning piirilinna Narva uute helide ja homsete mõtetega. Lisaks rahvusvahelise artistivalikuga muusikafestivalile toimub TMW raames muusika- ja loovtööstuse konverents, tasuta linnalava kontserdid, avalike vestluste sari ja ettevõtmised avalikus linnaruumis.
TMW 2022 stardib 4.–6. mail Tallinnas ja jätkub 7.–8. mail Narvas.

Held in Tallinn, Estonia since 2009, Tallinn Music Week will take place in two cities this year and fill Estonia’s capital and border city Narva with tomorrow’s music, arts and ideas. An international line-up of artists will unfold across the best venues of both cities. In addition to the music festival, the programme includes a two-day music industry conference, public talks, music-themed workshops for children, day trips, and city stage concerts.
TMW 2022 kicks off in Tallinn on 4 – 6 May and continues in Narva on 7 – 8 May.

С 2009 года в Таллинне проходит фестиваль новой музыки и городской культуры Tallinn Music Week. В 2022 году TMW пройдет сразу в двух городах и наполнит Таллинн и Нарву новыми звуками и передовыми идеями. Помимо международной музыкальной программы неотъемлемой частью TMW являются посвященная творчеству и музыке конференция, бесплатные концерты, публичные дискуссии и различные художественные акции в городском пространстве. Фестиваль TMW 2022 начнется с 4 по 8 мая в Таллинне и продолжится с 7 по 8 мая в Нарве.
 
tmw.ee
 
Rock’n’roll mürgel kahes vaatuses. 23. aprillil tegutseb rock’n’rolli bänd Hunta Telliskivi linnaku südames lokaalis Kivi Paber Käärid. Tantsime ja laseme auru välja! Olge moodsad, kohtume KPKs!
 
Pilet kohapeal 10€
 
“I never wanna die
I never wanna leave
I’ll never say goodbye
Forever, whenever
Forever, whenever”
– Walk
25. Märtsil tabas Foo Fightersi sõpru kurb uudis, lahkus Taylor Hawkins. Trummar, kes enda energia tõi rock muusika juurde põlvkonna jagu muusikuid ning pakkus unustamatuid elamusi miljonitele.
Kummarduse Foo Fightersi ja Taylori loomingule teeb juba kolmandat korda KPK laval FF Tribute. 💥
Näeme 22/04 KPK’s! 🤘🏼

Doors: 22:00
Lift-off: 23:00
Ticket: 10€ (cash)
Laval:
Kristo Leier – vox
Kristo Kuuse – guitar, vox
Indrek Joosu – guitar
Mart Mikson – bass
Mattias Mutso – drums
Siim Jürise – keys, vox
 

Loom nimega Goresoerd on taas liikvele aetud. Ere metalkontsert lahvatab kui molotovi kokteil Kivi Paber Käärides.
Aja ennast kohale ja võta semud ka kaasa, sest moshpit on just see koht kus kogu pask hetkeks peast kuradile saata.
Raisakullid lennake!
Pilet 10€

Aeg on katkised ketsid ja kulunud triibuline kampsun kapist välja võtta…
KURT COBAIN 55 – NIRVANA TRIBUUT: NIRVAANA + SOKU & RANCHO
Üheksakümnendate grungebändi NIRVANA loominguline vedur Kurt Cobain saanuks tänavu 20. veebruaril tähistada oma 55ndat sünnipäeva. Paraku saime sel päeval tõsta vaid klaase ja öelda: “Aitäh, et olid ja tegid!”.
Tähistamaks grungeikooni juubelit, elustatakse Tallinna populaarses lokaalis “Kivi Paber Käärid” Nirvana muusika kahes vaatuses, nii vaikselt kui valjult:
* Valitud lugusid Nirvana loomingust esitab just selleks sündmuseks kokku tulnud neljapealine Tartu traadiosakond NIRVAANA, et tuua Sinuni elektriline Nirvana heli ja emotsioon. Kaverbändi pillimehed on Nirvana muusika saatel juba 90ndatel oma esimesed ketsid auklikuks käinud ning möödunud suvel esitati Nirvana muusikat festivalidel Ulila Rock ja Punk & Rock. Elektrilisele taaselustamisele tulevad lood kõigilt Nirvana neljalt stuudioplaadilt: “Bleach” (1989), “Nevermind” (1991), “Incesticide” (1992) ja “In Utero” (1993).
* Kontserdi avab akustiline duo koosseisus Rait “Soku” Sohkin ja Rauno “Rancho” Laikjõe, kes esitavad lugusid legendaarselt kontsertplaadilt “MTV Unplugged in New York” (1994).
Algus: 22:00
Pilet: 10€
18+

Mis meil juba toimunud on: