Skip to content

Üritused

tulevad üritused:

Tere, kallis sõber!
Järsku-järsku on meie koduplaneet teinud tiiru ümber päikese ja on aeg hakata tähistama minu selle aasta sünnipäeva – täpsemalt 9. sünnipäeva! 🥳
Aasta enne kahekohalise vanuse kättejõudmist soovin Teid endale külla kutsuda! ❤️
Kes teab seda armsaks saanud kohta, kui restoran Kivi Paber Käärid või kes on juba aastaid kasutanud minu vinget ning meeldejäävat hüüdnime/lühendit KPK – just see ongi see koht, kuhu 8. detsembri õhtul enda sammud seada! 🤩
Baarileti taha on end sisse seadnud minu armsad ning särasilmsed teenindajad – nendelt saad tellida nii meelepäraseid alkohoolseid jooke, kui ka just minu sünnipäevaks välja mõeldud eripakkumisi; saali pealt leiad suures koguses inimesi, kes on ja on olnud majaga seotud nii üht-, kui teistpidi ning kes kõik tahavad seda tähtpäeva koos Teiega tähistada! 🍾
Aga mis pidu see oleks siis ilma väga hea muusikata? 🎵
Otse loomulikult olen ka selle peale mõelnud, et Te kõik saaksite ikka tantsida ja pidutseda nii, et järgmine päev veel annab tunda. Ma lasen meie esinejatel ennast ise tutvustada:
Kummardus kõige Mehukattilõhnasemale, dial up modemite pininast ning MTV võngetest täidetud aastakümnele gloobuse ajaloos!
Spetsialistid Kalev Rundu ja Andres Uibo kütavad parimat, mis neile sellest dekaadist meelde jäi. Superjuustust tümmi, millega suur osa populatsioonist antud aastaid seostab, prooviks vältida.
Ehk siis räppi, rokki ja haiget poppi hommikuni!
SISSEPÄÄS: TASUTA

FB EVENT

KPK Filmiviktoriin!
 
– Üheksa etappi, septembrist maini. Kõigi etappide tulemustest moodustub hooaja edetabel. Hooaja punktide koondarvestuses võtame arvesse üheksast voorust seitsme parima vooru tulemused.
– Iga etapi kolm parimat võistkonda saavad väärikalt auhinnatud.
– Osavõtutasu on 2€ per inimene, mis läheb auhinnafondiks.
– Mängima mahub 17 neljaliikmelist võistkonda, registreerumine eventi seinal postituses. Igaks järgmiseks vooruks on automaatselt registreeritud hooaja arvestuses Top10 parimat tiimi. Oma osalus tuleb siiski kommentaarides ka üle kinnitada.
– Esitamisele tulevad küsimused nii filmi- kui ka telemaailmast.
 
Mängus on kuulsus, võim & auhinnad.

FB EVENT

Folk naaseb KPK’sse! ✨
Sel korral alustame oma Folgiõhtut Belgia multi-instrumentalist Oscar Beerteniga, kes esitab autoriloomingut kui ka traditsioonilist muusikat Norrast, Rootsist ja Soomest. Oscar on aastaid õppinud ja rännanud Põhjamaades, seetõttu puudutavad tema kompositsioonid ka mitmesuguseid mõjutusi Skandinaavia rahvamuusikast, esitades neid uuendusliku isikliku tõlgenduse kaudu. Nii traditsioonilisest repertuaarist pärit kui ka enese kirjutatud kompositsioonidega püüab Oscar panna kuulaja tundma nagu pärimusmuusika oleks loomulik osa meie kaasaegsest ajast.
Peale kontserti jätkame vaba jämmiga, kuhu on oodatud mängima kõik huvilised! Jämmi veavad eest Eesti Muusika- ja Teatriakadeemia pärimusmuusika eriala tudengid ja õppejõud!
19:00 Oscar Beerten ││ PRII PÄÄSE
20:00 Folgijämm
KPK restoran on avatud tellimustele kogu õhtu vältel – tunne end mugavalt mõnusa muusika ja maitsvate roogade saatel!
Soovi korral saab laua ette broneerida: https://kivipaber.ee/
Folkimiseni!
_______________________________________________________
ENG // Belgian multi-instrumentalist Oscar Beerten draws deeply on Nordic folk music, channeling impressions of music rooted in continuousness and trance.
This is achieved through story-telling with traditional bowed-instruments such as the Norwegian hardanger fiddle. His fascination with Nordic folk music led him to Sweden, Norway and Finland, where he immersed himself in various regional styles of folk music.
After seven years of travels and studies in the Nordic countries and beyond, Oscar set sail for Finland in 2020, building and fine-tuning a creative framework for meaningful musical dialogue with the unknown. His compositions therefore also touch upon diverse influences from Scandinavian folk music, with an innovative personal interpretation. Pulled from traditional repertoire as well as featuring self-written compositions, Oscar attempts to make folk music sound and feel like a natural part of our modern age.
After the concert an open folk jam will take place! Bring your instrument and join in! Jam will be hosted by students and teachers from Estonian Academy of Music and Theatre!
19:00 Oscar Beerten ││ FREE ENTRANCE
20:00 Folk Jam
The restaurant is open for orders for the whole evening – feel free to spend the night with great music and food!
Make a reservation: https://kivipaber.ee/
Until folking!

FB EVENT

Kivi Paber Käärid jätkab 23/24 hooaja kolmanda etapiga.
Jätkuvalt ootame osalema eakaid & vastseid melo-tiime! Teadmistekontrolli viib läbi muusikaviktoriinide kroonimata kuningas Madis Aesma.
Broneeri endale ja oma kuni 6-liikmelisele tiimile laud ürituse kommentaariumis või kpk@kivipaber.ee. Kindlasti mainida ka mitu liiget on tulemas. Auhinnad paneb välja Kivi Paber Käärid.
Teadmiseks! Laudu on piiratud arv – palun ära jäta registreerimist viimasele minutile.

FB EVENT

Täpselt 10 aastat tagasi ehk 2014 a. jaanuaris ilmus ametlikult Ocean Districtsi esimene album “Expeditions”. Tänaseks ammu välja müüdud CD plaat sisaldab üheksat lugu, millest igaüks sümboliseerib ekspeditsioone meie planeedi erinevates paikades, viies kuulajat endaga kaasa avastama karme maastikke, kõrgustikke ja ookeane.
10 aastat tagasi toimus Telliskivis (klubis Snakehouse) bändi jaoks väga eriliseks saanud plaadipresentatsioon, kus esitleti seda märgilist albumit täismajale. Nüüd 10 aastat hiljem lähme ajas tagasi, et tähistada ümmargust tähtpäeva ning esitada üle väga pika aja laivis taaskord neid samu esimese albumi lugusid. Kontsert toimub ka seekord Telliskivi loomelinnakus, lokaalis nimega KPK (Kivi Paber Käärid). Kuna bändiga on taas-liitunud meie orignaalne trummar Risto Mõtus, tähendab see seda, et 6. jaanuaril on laval kõik samad liikmed kes 10 aastat tagasi.
10. juubeli puhul laseme välja ka väga limiteeritud koguse debüütalbumi “Expeditions” kassette. Kassetid on saadaval ainult 6. jaanuari kontserdil ning tõenäoliselt neid hiljem müüki ei tule/ei jätku.
Ocean Districts on instrumentaalansambel Tallinnast mis kätkeb endas mõjutusi erinevatest žanritest ja bändidest, mille ühisteks nimetajateks võiksid olla meloodia, atmosfäär, emotsioon ja dünaamika.
Expeditions kuulatav endiselt Bandcamp lehel: https://oceandistricts.bandcamp.com/album/expeditions
Pilet ukselt: 15€

FB EVENT

GALERII: